enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhpereğlizonguldakkdz. ereğligazetehaberson dakikaereğli gazetesiereğli haberkdz ereğli gazetesi
DOLAR
31,0391
EURO
33,6226
ALTIN
2.032,18
BIST
9.374,20
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Zonguldak
Parçalı Bulutlu
16°C
Zonguldak
16°C
Parçalı Bulutlu
Pazar Az Bulutlu
14°C
Pazartesi Az Bulutlu
12°C
Salı Az Bulutlu
12°C
Çarşamba Az Bulutlu
13°C

Zonguldak’ta lig başlıyor

Zonguldak 2. Amatör Lig 2022–2023 futbol sezonu grupları ve fikstür çekimi Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) toplantı salonu’nda yapıldı.

Zonguldak’ta lig başlıyor
14.03.2023 13:25
A+
A-

SKF Başkanı Kemal Demir, Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Bülent Tuna tarafından gerçekleştirilen  gruplar ve fikstür çekimine kulüp temsilcileri de katıldı.

4 Grup’ta 24 takımın şampiyonluk mücadelesi vereceği lig 25-26 Mart’ta oynanacak ilk maçlarla start alacak.

İŞTE GRUPLAR VE İLK HAFTA MAÇLARI

MERKEZ GRUBU
Güvenlikgücüspor, Kozlu Maden İşçileri Topbaşıspor, Kozlu Taşkömürüspor, Çaydamarspor, 1968 Siyah İncispor, Asmaspor, Terakkispor
MERKEZ GRUBU’NDA İLK HAFTA
Kozlu Maden İşçileri Topbaşıspor – Kozlu Taşkömürspor
Güvenlikgücüspor- Asmspor
Çaydamarspor-Terakispor
1848 Siyah İncispor (BAY)

EREĞLİ GRUBU 
Ereğli Demirspor, Ereğli Göztepespor, Kdz.Ereğlispor, Bayatspor, Cumaspor, Eleşlerspor
EREĞLİ GRUBU’NDA İLK HAFTA
Karadeniz Ereğlispor- Ereğli Demirspor
Bayatspor-Cumaspor
Ereğli Göztepespor- Eleşlerspor
ÇAYCUMA GRUBU
Filyos Ateşspor, Çaycuma Yeşil Vadispor, Çaycuma Yakaspor, Hacılarspor, Çaycumagücü, Karamusaspor, Devrek Bastonkentspor.

ÇAYCUMA GRUBU’NDA İLK HAFTA
Karamusaspor-Çaycumagücüspor
Çaycuma Yeşilvadispor-Devrek Bastonkentspor
Filyos Ateşspor-Hacılarspor
Çaycuma Yaka Spor (BAY)

KİLİMLİ GRUBU
Türkalispor, Göbü Gençlik, 1982 Kurtgücüspor, Kilimli 202 Gençlikspor.
KİLİMLİ GRUBU’NDA İLK HAFTA
Göbü Gençlikspor- 1982 Kurtgücüspor
Türkalispor- Kilimli 202 Gençlikspor

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.